Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – KS Viret CMC Zawiercie (Zapowiedź)

Kolejny mecz MTSu odbędzie się na hali w Chrzanowie już 10 kwietnia o godzinie 18. Rywalem naszych szczypiornistów będzie drużyna KS Viret CMC Zawiercie. Ten mecz oprócz towarzyszących mu emocji będzie miał inną gratkę dla kibiców, ale o tym za chwilę.

Obecnie sytuacja w tabeli przedstawia się następująco – AZS UJK Kielce, MTS i KS Viret CMC Zawiercie mają identyczną liczbę punktów (16) i zajmują kolejno miejsce siódme, ósme i dziewiąte. Ich kolejność może ulec zmianie po tej kolejce, jednak żadna nie spadnie niżej (dziesiąty SMS ZPRP Kielce ma 11 punktów) ani nie awansuje wyżej (MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie na miejscu szóstym ma 20 punktów).

Szczypiorniści MTSu z pewnością będą chcieli się zrewanżować za poprzedni mecz z ekipą sobotnich rywali (nasza porażka 28:27 w Zawierciu) oraz zdobyć komplet punktów. Mecz z pewnością będzie emocjonujący, więc zachęcamy do kibicowania!

Dzięki naszemu sponsorowi tytularnemu transmisja sobotniego spotkania będzie realizowana przez firmę specjalizującą się w transmisjach meczów. Początek w sobotę 10 kwietnia o 18.