Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KSSPR Końskie – Unimetal Recycling MTS Chrzanów (Zapowiedź)

W ten weekend będziemy świadkami kolejnych emocjonujących meczów piłki ręcznej. W sobotę 27 marca o godzinie 18 szczypiorniści MTSu rozegrają mecz na wyjeździe. Gospodarzami będzie zespół KSSPR Końskie.

Mecz ten może być ważny dla układu dolnej części tabeli, gdzie panuje niesamowity ścisk. Pomiędzy piątym KSSPR Końskie a dziewiątym KS Viret CMC Zawiercie są zaledwie dwa punkty różnicy. Nasza drużyna zajmuje obecnie ósme miejsce, ale przy wygranym meczu i sprzyjających wynikach na innych parkietach może przesunąć się aż na piąte miejsce.

Obie drużyny będą zmotywowane aby zdobyć punkty po porażkach w poprzedniej kolejce. Zespół z Chrzanowa przegrał na własnym parkiecie z MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, a drużyna sobotnich gospodarzy przegrała na wyjeździe z KS Viret CMC Zawiercie zaledwie jedną bramką.

Emocji powinno nie zabraknąć, a początek widowiska zaplanowany jest na 27 marca (sobota) o godzinie 18. Mecz odbędzie się bez publiczności, do czego zdołaliśmy się już chyba przyzwyczaić.