Wsparcie klubu

I TY MOŻESZ POMÓC SWOJEMU KLUBOWI

Jeśli jesteś osobą, której nie są obojętne losy I ligowego chrzanowskiego klubu, możesz wesprzeć go finansowo. Już nawet kilkuzłotowe miesięczne wpłaty pozwolić mogą na organizowanie sportowych zgrupowań dla zawodników i usprawnić dalszy rozwój klubu. Przygotowaliśmy ofertę dla podmiotów (firm, instytucji) oraz dwie formy członkostwa dla osób prywatnych.

Dla biznesu

Jeśli jesteś instytucją, firmą, bądź podmiotem, który szuka nietuzinkowych rozwiązań reklamowych swojej działalności, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorsko-partnerską na lata 2023/2024.

Oferta sponsorsko-partnerska na sezon 2023/2024

Członkostwo

Zostań członkiem i wspomagaj klub. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie deklaracje członkostwa. Pierwsza to deklaracja członka wspierającego, czyli tzw. klub stu. Osoba deklaruje kwotę, którą będzie co miesiąc przekazywać na konto lub do kasy. Druga to deklaracja członka klubu, osoba taka nabywa prawo uczestnictwa w walnych zebraniach. W tym przypadku składka jest stała – 5 zł miesięcznie. Poprzez nawet tak niewielką kwotę można wspomóc klub.

Deklaracja – MTS członek zwyczajny

Deklaracja – MTS członek wspierający