Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MKS Padwa Zamość – Unimetal Recycling MTS Chrzanów (Zapowiedź)

W sobotę 24 kwietnia nasza drużyna uda się do Zamościa, gdzie zmierzymy się z aktualnym liderem rozgrywek, czyli zespołem MKS Padwa Zamość.

Walka w czołówce tabeli jest niezwykle zażarta, gdyż zespoły z trzech pierwszych miejsc mają tą samą liczbę punktów. Każdy punkt jest bardzo ważny, więc piłkarze ręczni z Zamościa z pewnością wyjdą na mecz zmotywowani aby wygrać.

Przed naszym MTSem niezwykle ciężkie zadanie, gdyż gra na wyjeździe z jednym z faworytów do awansu z ligi. Jednak w poprzednim meczu tych drużyn nasi szczypiorniści potrafili grać jak równy z równym i nie inaczej może być w sobotę.

Emocje rozpoczną się 24 kwietnia (sobota) od godziny 18 w Zamościu. Trzymajmy kciuki za naszą drużynę!