Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

OSTATNI MECZ W SEZONIE. CZEKA MOC ATRAKCJI !!!

Drodzy Kibice, czas na ostatni mecz sezonu. Tym razem nasz zespół zmierzy się w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godzinie 17:00 z SMS ZPRP II Kielce.

Nie może Was zabraknąć w chrzanowskiej hali. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji.

Wasze wsparcie to dla nas największa siła na boisku! Chcielibyśmy zaprosić Was do pozostania z nami na chwilę po sobotnim meczu, abyśmy mogli razem uwiecznić ten niezapomniany moment. Chcemy podziękować Wam osobiście za Wasze wsparcie poprzez zrobienie sobie wspólnego zdjęcia z całą drużyną. To będzie dla nas nie tylko piękne wspomnienie, ale również wyraz naszej wdzięczności za Wasze oddanie i pasję, którą przekazujecie nam w każdym meczu. Niech to będzie nasz wspólny gest wdzięczności i radości z tego, co osiągamy razem jako jeden Zespół. Razem jesteśmy silniejsi !

Zapraszamy Was również do udziału w konkursie na barwy klubowe. Zasady są proste. Po wspólnym zdjęciu, zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chcą wziąć udział  konkursie aby pozostały z nami. Jury wybierze 3 najbardziej kreatywne osoby, które przyszły na mecz ubrane w barwy klubowe.

NAGRODA TO: Pakiet gadżetów od Gmina Chrzanów oraz Unimetal Recycling. PAMIĘTAJCIE LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ !! Przedział wiekowy od 0 do 101 lat, także serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy.