Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MISTRZ, MISTRZ, MTS !!!

Rzucanie bramek w Zawierciu rozpoczął Patryk Rola. Potem wynik oscylował w okolicy remisu. Przy stanie 2:3 dla MTS-u Jakub Rusin i Patryk Rola nie wykorzystali dwóch rzutów karnych co nie pozwoliło uzyskać większej przewagi przyjezdnym. Gole padały jeden za jeden aż do 21 minuty.

Przy stanie 10:10 sygnał do ataku dał Bartosz Hardzina zdobywając dwie bramki z rzędu. Kolejne dwa trafienia dołożył Marcin Hardzina, jedno Stanisław Malinowski i na przerwę Unimetal Recycling MTS Chrzanów schodził przy wyniku 10:15.

Druga połowa rozpoczęła się od trafienia Kacpra Węgrzyna, który zwiększył przewagę chrzanowian do 6 punktów. Mecz stał się wyrównany. W drużynie gospodarzy próbował swoimi golami dodać woli walki całej drużynie Marcin Kurzawa, który rzucił w całym meczu 8 goli.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów utrzymywał bezpieczną przewagę aż do 57 minuty meczu. Wtedy to przy stanie 23:27 Zawiercie zaczęło odrabiać straty. Dwa gole Mikołaja Burlyty oraz trafienia Bednarza i Makaruka doprowadziły do remisu.

19 sekund przed zakończeniem meczu Sławomi Szenkel poprosił sędziów o czas. Przedstawił zawodnikom swój pomysł na zdobycie zwycięskiego gola. Chrzanowianie rozegrali dobrą akcję, która doprowadziła Bartosza Hardzinę do sytuacji strzeleckiej. Niestety został sfaulowany i sędziowie wskazali na rzut karny. Przed szansą zdobycia zwycięskiego gola stanął sam poszkodowany i nie dał szans bramkarzowi Zawiercia. Tym samym zapewnił drużynie Unimetalu pierwsze miejsce w lidze i dał bilet na Turniej Mistrzów.

Mimo ostatnich zawirowań w klubie zawodnicy pokazali, że są najlepsi w lidzie i w każdym meczu dawali z siebie wszystko aby po końcowej syrenie świętować zwycięstwo. Panowie dziękujemy Wam za drugiego Mistrza z rzędu.

Okazją do świętowania będzie ostatni mecz w tej rundzie, który odbędzie się w sobotę 27 kwietnia w hali sportowej w Chrzanowie. Zapraszamy wszystkich kibiców aby podziękować naszym zawodnikom za wspaniały sezon.