Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

W SOBOTĘ WALKA O PUNKTY W OSTROWCU

Przed nami 13 kolejka rozgrywek o mistrzostwo I ligi grupy D. Tym razem czeka nas wyjazdowe spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz odbędzie się w sobotę 24 lutego o godzinie 18:00.

Sekcja piłki ręcznej w Ostrowcu powstała już w 1964 roku. Zespół z województwa Świętokrzyskiego zajmuje obecnie w tabeli 7 miejsce i po 11 rozegranych spotkaniach zgromadził na swoim koncie 12 punktów. 4 razy pokonał swojego przeciwnika i aż 7 razy musiał uznać wyższość rywala.

W poprzedniej rudzie Unimetal Recycling MTS Chrzanów pewnie pokonał KSZO we własnej hali różnicą 11 bramek (45:34). Kibice Chrzanowskiej Lokomotywy liczą co najmniej na powtórzenie tego wyniku.

Chrzanowianie dobrze przepracowali ten tydzień i w bojowych nastrojach udają się na mecz do Ostrowca.

– Liczymy na kolejną wygraną. KSZO u siebie zawsze jest groźne ale my musimy się skupić na własnej grze. Koncentracja jest potrzebna od pierwszej minuty. Trzeba uniknąć nerwowego początku a potem konsekwentnie realizować obrany cel – mówi Prezes Marcin Dęsoł.

Najgroźniejsi rywale Unimetalu zagrają swoje mecze w sobotę i niedzielę. AZS AGH Kraków podejmie w sobotę w Krakowie o godzinie 15:00 KSSPR Końskie a SPR Orzeł Przeworsk w niedzielny wieczór zagra o punkty w Lublinie.

Zapraszamy kibiców do dopingowania MTS’u.

TS