Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

W sobotę walka o punkty na Podkarpaciu

W sobotę 3 marca 2024 roku rozegrany zostanie kolejny mecz wyjazdowy Unimetalu Recycling MTS Chrzanów. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Orlen Upstream SRS Przemyśl. Drużyna z Podkarpacia zajmuje obecnie w tabeli I ligi grupy D 6 miejsce i zgromadziła na swoim koncie 18 punktów.

To będzie bez wątpienia jedno z najciekawszych spotkań, jakie rozegrane zostaną w najbliższy weekend na parkietach I ligi – tak zapowiada jutrzejsze zawody oficjalna strona drużyny z Przemyśla. I zapewne emocji w tym meczu nie zabraknie.

Chrzanowska Lokomotywa jest „lekko zraniona” ale nie zamierza zwalniać tempa. Zeszłotygodniowy remis w Ostrowcu traktowany jest przez zespół jako motywacja do zdobywania kolejnych kompletów punktów. Każdy zawodnik jest zdeterminowany i gotowy do gry. Morale w drużynie wręcz wzrosło.

– Dalej mamy jakiś handicap. Strata punktów kiedyś musiała nastąpić. Wyniku z KSZO nie uznałbym jako porażkę. Nikt w drużynie nie zwiesił głowy po tym spotkaniu. Morale cały czas jest wysokie – powiedział mediom Marcin Dęsoł, prezes Unimetal Recycling MTS Chrzanów.

Przewaga Unimetalu w tabeli nad najgroźniejszym obecnie rywalem do mistrzostwa AZS AGH Kraków wynosi obecnie 4 punkty. Nadal to zespół z Chrzanowa rozdaje karty i ma wszystko w swoich rękach. Chrzanowscy kibice już nie mogą się doczekać jutrzejszego meczu. Początek spotkania o godzinie 14:00 w hali sportowej przy ul. Mickiewicza 30 w Przemyślu.

TS