Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (Zapowiedź)

Po nieco dłuższej przerwie wraca I liga piłkarzy ręcznych, a nasza drużyna rozpocznie swoje spotkanie w sobotę 20 marca o godzinie 18. Rywalem MTSu na hali w Chrzanowie będzie zespół MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec.

Piłkarze ręczni z Sosnowca rozegrali w tej rundzie dwa mecze i było to wysokie zwycięstwo na własnym parkiecie z KS Viret CMC Zawiercie a także porażka w Końskich. Tracą oni jedynie dwa punkty do liderującej Padwy Zamość, dlatego ten mecz może być dla nich okazją do objęcia pozycji lidera.

Nasi szczypiorniści w ramach drugiej rundy rozegrali dwa mecze, w których zdobyli dwa punkty. Była to porażka z zespołem ORLEN Upstream SRS Przemyśl i remis z Olimpią, a następnie zwycięstwo w karnych. Zajmujemy ósme miejsce w tabeli, ale przy zwycięstwie i dobrych wynikach na innych parkietach możemy zająć nawet miejsce piąte.

Jest więc o co walczyć, choć mecz na pewno będzie ciężki. Z pewnością będzie to emocjonująca rozgrywka, która rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 18.