Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KSZO Ostrowiec – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zmierzą się na wyjeździe z niżej notowanym KSZO Odlewnią Ostrowiec Św. Dla Cabanów będzie to ostatnia tak znakomita okazja w tym sezonie, by odnieść zwycięstwo i umocnić swoją pozycję w czołówce.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w miniony weekend ulegli przed własną publicznością KPR-owi Legionowo. Porażka ta była niezwykle bolesna, bo chrzanowianie bardzo bliscy byli zgarnięcie kompletu punktów. Ostatecznie przegrali po konkursie rzutów karnych. W spotkaniu z KPR-em najwięcej bramek dla MTS-u zdobyli Marcin Skoczylas – 7 i Patryk Rola -7.

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w ostatnim czasie mają niewiele powodów do radości. Zespół ten w minionej kolejce uległ na wyjeździe AZS UW Warszawa i nadal zajmuje miejsce w dole stawki. W tym przegranym pojedynku najwięcej bramek dla KSZO zdobyli Kacper Grabowski – 7 i Mateusz Bysiak – 5.

Toczone od kilku lat pojedynki MTS-u z KSZO są niezwykle zacięte. W tym sezonie jednak zespół z Chrzanowa przed własną publicznością zdeklasował KSZO. Wówczas jednak Cabanie imponowali formą, a obecnie spisują się słabiej. Ostatnie mecze wyjazdowe w ich wykonaniu były jednak obiecujące i jeśli zaprezentują się równie dobrze jak w Przemyślu i Końskich to powinien zdobyć w sobotę komplet punktów. Na pewno jednak nie będzie to łatwe. Początek rywalizacji o godz. 17.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
MTS KSZO Ostrowiec 32:23

Sezon 2017/2018:
MTS – KSZO Ostrowiec 35:35 k. 5:6
KSZO Ostrowiec – MTS Chrzanów 22:25

Sezon 2016/2017:
KSZO Ostrowiec – MTS 31:22
MTS – KSZO Ostrowiec 31:31