Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – KPR Legionowo (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zmierzą się przed własną publicznością z KPR-em Legionowo. Wynik tego meczu będzie niezwykle istotny dla układu tabeli, bowiem zespoły w ligowej klasyfikacji dzielą tylko trzy punktu, a w środku stawki panuje coraz większy ścisk.  Początek rywalizacji o godz. 18.

Szczypiorniści MTS-u Chrzanów w minionej kolejce bliscy byli sprawienia niespodzianki i pokonania na wyjeździe KSSPR-u Końskie. Wygrana podopiecznym Rafała Bugajskiego wymknęła się z rąk w końcówce spotkania. Porażka ta sprawia, że chrzanowianie starali czwarte miejsce w lidze na rzecz drużyny z Zamościa. W meczu z KSSPR-em w szeregach MTS-u najlepszymi strzelcami okazali się Patryk Rola 7 bramek oraz Jakub Bogacz i Jakub Romian po 4 bramki.  

Piłkarze ręczni KPR-u Legionowo w miniony weekend w derbach Mazowsza po niezwykle zaciętym pojedynku pokonali AZS UW Warszawa i zrobili ważny krok w kierunku górnej połówki tabeli. W tym pojedynku przez długi czas stroną przeważającą byli Akademicy, jednak doświadczony zespół z Legionowa w końcówce wyrwał im zwycięstwo. W drużynie KPR-u prym wiedli doświadczeni zawodnicy Michał Prątnicki 9 bramek i Kamil Ciok 6 bramek.  

Sobotnie spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Szczypiorniści MTS-u w rundzie rewanżowej spuścili nieco z tonu i w meczach przed własną publicznością prezentują nieco słabiej. Do pojedynku z byłym ekstraklasowiczem przystąpią jednak niezwykle zmotywowani, bo w pierwszym meczu tych drużyn długo byli zespołem zdecydowanie lepszym, prowadząc różnicą nawet siedmiu bramek. Ostatecznie jednak polegli. Teraz czas na rewanż.  

Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz, jak zwykle czekać będzie na nich wiele atrakcji i emocje sportowe na najwyższym poziomie.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:

KPR Legionowo – MTS Chrzanów 28:26 (10:14)