Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o kolejne ligowe punkty. Podopiecznych Rafała Bugajskiego czeka bardzo trudne zadanie. Szczypiorniści z Chrzanowa zmierzą się na wyjeździe z depczącym im po piętach KSSPR-em Końskie.

W minionej kolejce zespół MTS-u Chrzanów odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie, pokonując po zaciętym pojedynku Uniwersytet Radom. Wygrana ta pozwoliło chrzanowianom umocnić swoją pozycję w górnej połówce tabeli. W meczu z Uniwersytetem w zespole MTS-u najwięcej bramek zdobyli Patryk Rola – 7 i Jakub Romian – 5.

Szczypiorniści KSSPR-u Końskie w minionej kolejce schodzili z parkietu w blasku zwycięstwa, gdyż po wyrównanym pojedynku pokonali u siebie AZS UW Warszawa. Zespół z Końskich w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i pnie się w ligowej klasyfikacji. W spotkaniu z Akademikami najwięcej bramek dla KSSPR-u zdobyli Paweł Wolski – 9 i Przemysław Matyjasik – 8.

Sobotnie spotkanie będzie niezwykle istotne dla układu tabeli. Zespół z Chrzanowa zajmuje obecnie 4. miejsce, jednak rywale z Zamościa i Końskich depczą mu po piętach. Zespół, który w sobotę zwycięży w Końskich bardzo się przybliży do zakończenia rozgrywek tuż za podium. Przy obecnej formie drużyn faworytem tego pojedynku jest KSSPR
Początek rywalizacji o godz. 18.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
MTS – KSSPR 31:26

Sezon 2017/2018:
KSSPR – MTS 34:25
MTS – KSSPR 44:26

Sezon 2016/2017:
KSSPR – MTS 30:23
MTS – KSSPR 24:22