Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

SPORTOWIEC I DRUŻYNA ROKU – PLEBISCYT

Rozpoczęła się kolejna edycja Plebiscytu Sportowego Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego. Plebiscyt ten to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w naszym województwie. W tegorocznej, 32. Edycji akcji najpopularniejsi sportowcy zostaną wybrani osobno w miastach oraz każdym powiecie, wybiorą ich kibice – Czytelnicy i Internauci.

Kandydatów do wyróżnień nominują dziennikarze z działu sportowego redakcji GK i DP oraz kluby sportowe.

Miło nam poinformować, że nasza drużyna Uniemtal Recycling MTS Chrzanów została nominowana do tytułu Drużyny Roku. Dwóch naszych zawodników – Bartosz Hardzina oraz Stanisław Malinowski – zostało nominowanych do tytułu Sportowiec Roku.

Nagrody zostaną przyznane w trzech etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału. Tam na tych, którzy zdobędą najwięcej głosów, czekać będą nagrody finansowe oraz awans do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział laureaci ze wszystkich województw z całej Polski.

Aby zagłosować na:

Unimetal Recycling MTS Chrzanów należy wysłać SMS o treści KWH.308 na nr 7303 (koszt 3,69 PLN)

Bartosza Hardzinę należy wysłać SMS o treści KWM.178 na nr 7303 (koszt 3,69 PLN)

Stanisława Malinowskiego należy wysłać SMS o treści KWM.188 na nr 7303 (koszt 3,69 PLN)

Więcej o plebiscycie można przeczytać www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt-sportowy

TS