Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

W KIELCACH WALKA O 10 ZWYCIĘSTWO – ZAPOWIEDŹ

W sobotę 2 grudnia zagramy wyjazdowy mecz w Kielcach. Na hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 przy ul. Jagiellońskiej 90 lider I ligi Unimetal Recycling MTS Chrzanów zmierzy się z młodymi zawodnikami z SMS ZPRP II Kielce.

Nasi rywale grają w tej rundzie ze zmiennym szczęściem. Z 7 rozegranych spotkań wygrali tylko 2. W pozostałych spotkaniach musieli uznać wyższość swoich rywali. Drużyna z Kielc zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli I ligi grupy D.

Zupełnie inne nastroje panują w szatni chrzanowskiej drużyny. Unimetal Recycling MTS Chrzanów od początku sezonu jak walec „rozjeżdża” po kolei każdego przeciwnika. Najlepszy strzelec MTS’u Stanisław Malinowski ma na swoim koncie 80 rzuconych bramek. Najlepszy snajper kieleckiej drużyny Aleksander Flak ma ich aż o 58 mniej…

 – Nie lekceważymy absolutnie żadnego przeciwnika. Wyciągnęliśmy wnioski z zeszłego sezonu gdzie popełniliśmy kilka błędów. Podchodzimy do każdego rywala z szacunkiem ale z wiarą we własne umiejętności – mówi trener Sławomir Szenkel.

Chrzanowska Lokomotywa chce podtrzymać zwycięską passę i wygrać 10 spotkanie z rzędu aby przerwę między rundami pewnie spędzić na fotelu lidera. Atutem chrzanowian na pewno jest znakomita defensywa na czele z Marcinem Skoczylasem. Dokładając do tego znakomitą grę naszych bramkarzy i perfekcyjnie wyprowadzane kontry przez Marcina Górkowskiego oraz 329 rzuconych w 9 meczach bramek przez ofensywnych chrzanowskich zawodników szykuje nam się ciekawy mecz w kieleckiej hali.

Kibiców serdecznie zapraszamy do wsparcia MTS’u gorącym i sportowym wyjazdowym dopingiem. Tych, którzy nie mogą być w sobotę w stolicy województwa świętokrzyskiego zapraszamy do śledzenia transmisji z meczu na platformie YouTube. Sprawdzajcie również aktualne wiadomości na naszych platformach społecznościowych.

TS