Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

W SOBOTĘ ZAGRAMY Z VIRETEM ZAWIERCIE. KUP BILET JUŻ DZISIAJ !

W sobotę o godzinie 17:00 Unimetal Recycling MTS Chrzanów rozegra kolejne spotkanie o mistrzostwo I Ligi grupy D. Tym razem chrzanowska Lokomotywa zmierzy się we własnej hali z zespołem KS Viret CMC Zawiercie.

Zespół naszych gości zajmuje obecnie w tabeli I ligi grupy D trzecie miejsce. Po 7 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 15 punktów. Zawiercianie 5 razy wygrali swoje mecze i odnieśli 2 porażki.

Ciekawostką jest to, że zespół z Zawiercia prowadzi kobieta. Trenerem jest zawiercianka Pani Patrycja Głąbik. Wcześniej z sukcesami prowadziła drużynę SPR Olkusz a od tego sezonu objęła Viret. W ostatniej kolejce rozegranej tydzień temu drużyna trenerki Głąbik pokonała wysoko SMS ZPRP II Kielce 40:27.

Chrzanowscy zawodnicy nie zamierzają jednak zwalniać tempa i chcą kontynuować zwycięską passę. Kibice czekają na kolejne, już 9 zwycięstwo z rzędu.

– Naszą siłą jest kolektyw. Drużyna stanowi pewnego rodzaju monolit, który pozwala osiągnąć dobre wyniki na parkiecie. Zespół jest dobrze przygotowany przez trenera Szenkela. Liczymy na pełną halę i gorący doping naszych kibiców. Skupiamy się na sobotnim meczu i tylko to się dla nas liczy w tej chwili – mówi Prezes Marcin Dęsoł.

Przypominamy, że przedsprzedaż biletów rusza już dzisiaj tj. w piątek 24.11.2023 w godzinach 17:00 – 18:15.

Strefa kibica oraz kasa w dniu meczu są czynne od 16:00. Kup bilet wcześniej aby uniknąć kolejek. Zapraszamy również do zakupu gadżetów klubowych.

Do zobaczenia na hali przy Kusocińskiego.

TS