Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Interfit Club nowym partnerem technicznym Unimetal Recycling MTS Chrzanów

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że pozyskaliśmy nowego partnera technicznego. Jest to sieć klubów fitness Interfit Club, która w Chrzanowie posiada klub w Parku Handlowym Kasztelania. Zawodnicy MTSu oraz sztab szkoleniowy będzie upoważniony do korzystania z pełnej oferty chrzanowskiego klubu, do której zalicza się świetnie wyposażona siłownia, sauna, opieka profesjonalnych trenerów personalnych, a także napoje oraz wyposażenie klubu.

Zapraszamy do korzystania z oferty klubu Interfit Club, gdzie zadbacie o swoją sylwetkę i zdrowie, a dodatkowo będziecie mieli szansę na ćwiczenia w obecności zawodników naszego klubu.

Wszelkie informacje na temat Interfit Club znajdziecie na stronie internetowej pod adresem: https://www.interfitclub.pl/