Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

IV Turniej Pamięci Andrzeja Odynokowa – wyniki

W sobotnim IV Turnieju Pamięci Andrzeja Odynokowa nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Zwycięzcą okazał się beniaminek I ligi, czyli drużyna AZS AGH Kraków.

Możemy być zadowoleni z postawy zawodników MTSu, którzy wywalczyli jedno zwycięstwo, jeden remis oraz odnieśli jedną porażkę, dokładnie w takiej kolejności. Pierwszy mecz z Zagłębiem Sosnowiec zakończył się wynikiem 30-27 dla naszej drużyny. Następnie przyszedł czas na remis z Viretem Zawiercie (20-20) i na koniec porażka z późniejszymi zwycięzcami, czyli AZS AGH Kraków (20-25).

Warto odnotować, że tytuł najlepszego gracza turnieju trafił do zawodnika naszej drużyny. Obrotowy Maciej Sieczka zdobył dziesięć bramek i zasłużenie został MVP zawodów.

Autorem fotografii jest Marek Oratowski.