Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie [4:2] 25:25 (18:12)

Niedzielny mecz obfitował w ciekawe wydarzenia i ostatecznie po dwóch połowach na tablicy widniał wynik 25:25. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna MTSu i zgarnęła dwa punkty.

Pierwsza połowa meczu na hali w Libiążu przebiegła pod dyktando naszych piłkarzy ręcznych, którzy kontrolowali grę i grali uważnie w obronie. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 18:12 dla gospodarzy.

Druga połowa była już znacznie słabsza w wykonaniu szczypiornistów MTSu, szczególnie sama końcówka meczu. Wynik 25:19 dla gospodarzy zamienił się w remis 25:25 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

W tych lepsi okazali się piłkarze ręczni naszej drużyny, wygrywając 4:2, choć na stronie związku widnieje wynik 4:1, najpewniej przez błąd sędziego. Choć MTS zdobył dwa punkty, to pozostaje niedosyt gdyż były duże szanse na pełną pulę.