Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – KPR Legionowo (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów wciąż czekają na premierowe zwycięstwo w tym sezonie. W sobotę przed własną publicznością zmierzą się z faworytem rozgrywek KPR-em Legionowo. Podopiecznych Rafała Bugajskiego czeka zatem trudne zadanie.

Zespół z Chrzanowa w pierwszych meczach nowego sezonu mierzy się z niezwykle wymagającymi rywalami. Chrzanowianom do tej pory nie udało się sprawić niespodzianki. Podopiecznych Rafała Bugajskiego na inaugurację  po niezwykle zaciętej walce ulegli u siebie Czuwajowi Przemyśl, natomiast przed tygodniem wrócili na tarczy z Płocka.

Drużyna z Legionowa sezon rozpoczęła od zwycięstwa we własnej hali z AZS UJ Kielce. Szczypiorniści KPR-u w tym meczu jednak nie zachwycili, wygrali różnicą zaledwie dwóch trafień. Zespół z Legionowa do zwycięstwa poprowadził Kamil Ciok, autor aż 14 bramek, kolejne 8 dołożył Aleksander Olkowski. Przed tygodniem KPR pauzował, mecz z AZS AWF Biała Podlaska został przełożony na grudzień.

Rywalizacja pomiędzy MTS-em a KPR-em zapowiada się niezwykle interesująco. Podobnie było w minionych rozgrywkach, gdzie oba pojedynki tych drużyn dostarczyły ogromnych emocji. Spotkanie w Legionowie nieznacznie wygrali gospodarze, natomiast w Chrzanowie po rzutach karnych ze zwycięstwa cieszyli się goście. Chrzanowianie mogą zatem po tych meczach czuć spory niedosyt. Czas zatem na wyrównanie rachunków. Czy MTS zdobędzie pierwsze punkty w sezonie? O tym przekonamy się już w sobotę o godz. 18. Zapraszamy do hali MOKSiR-u!