Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Orlen Wisła II Płock – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zmierza się na wyjeździe z Orlen Wisłą II Płock. Dla podopiecznych Rafała Bugajskiego będzie to okazja na zdobycie pierwszych punktów w sezonie.

Zespół z Chrzanowa nie ma łatwego terminarza na początku sezonu. W meczu inaugurującym rozgrywki musiał uznać wyższość Czuwaju Przemyśl. Chrzanowianie w tym pojedynku bliscy byli ogrania mocnego rywala, jednak ostatecznie mecz zakończyli porażką.

Drużyna z Płocka również po pierwszej kolejce może czuć niedosyt. Nafciarze z dobrej strony zaprezentowali się na wyjeździe w pojedynku z AZS AWF Biała Podlaska. Po pierwszej słabej połowie, w drugiej nawiązali wyrównaną walkę z Akademikami i bliscy byli ich pokonania.

Chrzanowian w Płocku czeka trudne zadanie. W ubiegłym sezonie pojedynek w Orlen Arenie zakończyli porażką, także we własnej hali nie potrafili ograć Nafciarzy. Młody zespół z Płocka z każdym meczem zbiera doświadczenie i staje się coraz bardziej nieobliczalny. Czy obycie na pierwszoligowych parkietach chrzanowianie zdołają ich ograć? O tym przekonamy się w sobotę. Początek meczu o godz. 14.30.