Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – MKS Wieluń (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zakończą sezon 2017/18. Cabanie znakomitą rundę rewanżową będą starali się przypieczętować zwycięstwem nad MKS-em Wieluń. Początek spotkania o godz. 18.

Szczypiorniści z Chrzanowa w minionej kolejce przegrali po niezwykle emocjonującym pojedynku z SPR-em PWSZ Tarnów. Cabanie w derbach Małopolski wysoko zawiesili poprzeczkę liderowi rozgrywek. W spotkaniu rozegranym w Tarnowie najwięcej bramek dla chrzanowian zdobył Patryk Rola – 15.

Piłkarze ręczni MKS-u Wieluń w minionej kolejce wysoko przegrali na wyjeździe z Czuwajem Przemyśl, choć spotkanie przez długi czas było wyrównane. Porażka ta sprawiła, ze zespół z Wielunia w ligowej klasyfikacji spadł na 9. miejsce. Najwięcej bramek dla MKS-u w tym pojedynku zdobyli Paweł Dutkiewicz – 9 i Jarosław Cepielik – 6.

Patrząc na rewelacyjną postawę chrzanowian w rundzie rewanżowej i to, że potrafili u siebie wysoko ogrywać z zespoły górnej połówki tabeli można pokusić się o stwierdzenie, że to MTS jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jeśli chrzanowianie zaprezentują formą podobną jak w ostatnich meczach, to ten scenariusz powinien się spełnić. Nie należy jednak lekceważyć żadnego rywala. Punkty trzeba wywalczyć. Początek meczu o godz. 18. Serdecznie zapraszamy kibiców na ostatni mecz MTS-u w tym sezonie.

Tak było w poprzednich sezonach

Sezon 2017/2018:
MKS Wieluń – MTS 34:27 (20:12)