Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

„Lokomotywa” zmierzy się z „Końmi”  

W sobotę jak zwykle o godzinie 17:00 w chrzanowskiej hali odbędzie się spotkanie o mistrzostwo I ligi grupy D z udziałem Unimetalu Recycling MTS Chrzanów. Chrzanowianie podejmować będą zajmującą ostatnie miejsce na podium drużynę KSSPR Końskie.

Drużyna z województwa świętokrzyskiego po 16 rozegranych meczach ma na swoim koncie 36 punktów. Odniosła 12 zwycięstw i poniosła tylko 4 porażki. Najlepszym strzelcem naszych sobotnich gości jest Damian Falasa, który zagrał we wszystkich dotychczasowych meczach i zdobył 80 bramek. W ostatniej kolejce Końskie pokonały we własnej hali w meczu derbowym SMS ZPRP II Kielce w stosunku 36:27.

Chrzanowska Lokomotywa jest zdeterminowana i nastawiona na walkę o każdy fragment parkietu od pierwszej minuty. Po zwycięstwie na ciężkim terenie w Przeworsku zawodnicy są sportowo zbudowani i chcą jak najszybciej zapewnić sobie mistrzostwo I ligi grupy D i spokojnie przygotować się na Turniej Mistrzów.

Jak zawsze liczymy na Państwa obecność i wsparcie zawodników w osiągnięciu kolejnego zwycięstwa. Dla kibiców przygotowaliśmy wiele atrakcji w Strefie Kibica, która rusza już godzinę przed meczem czyli o godzinie 16:00.

Dla kibiców przygotowaliśmy konkurs od naszego sponsora tytularnego Unimetal Recycling z cyklu WYTYPUJ i WYGRAJ. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym profilu w aplikacji Facebook.

Do zobaczenia w sobotę.