Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

JEDZIEMY DO ZABRZA

Kolejne spotkanie przed Chrzanowską Lokomotywą. W sobotnie  popołudnie Unimetal Recycling MTS Chrzanów uda się na mecz do Zabrza.

Młoda drużyna ze Śląska gra ostatnio ze zmiennym szczęściem. Na początku marca pokonała na wyjeździe SMS ZPRP II Kielce rewanżując się tym samym kielczanom za porażkę w pierwszej rundzie. Tydzień później musieli uznać wyższość przeciwnika. We własnej hali ulegli nieznacznie drużynie z Przeworska. Orzeł pokonał Górnika 37:39.

SPR Górnik Zabrze zajmuje w tabeli I Ligi grupy D 9 miejsce i po rozegraniu 14 spotkań ma na swoim koncie 11 punktów. Rzucił swoim rywalom 438 bramek a stracił ich 482.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów pewnie zmierza od zwycięstwa do zwycięstwa. Tydzień temu odniósł prestiżową wygraną w Derbach Małopolski. Chrzanowianie pokonali we własnej hali najgroźniejszego rywala czyli AZS AGH Kraków i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.

W pierwszej rundzie w meczu rozgrywanym wyjątkowo na hali w Libiążu MTS Chrzanów rozgromił Górnika Zabrze 42:23. Aż 10 bramek w tym spotkaniu rzucił najlepszy snajper chrzanowskiej drużyny Stanisław Malinowski.

Drużyna po zwycięstwie nad Górnikiem 14.10.2023

Ten pojedynek ma być kolejnym krokiem do wygrania ligi przez chrzanowian. Nadchodzący mecz po prostu trzeba pewnie wygrać.

Spotkanie rozpocznie się w hali w Zabrzu przy ul. Wolności o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny.

TS