Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

DO CHRZANOWA „PRZYPŁYNIE” WISŁA… WISŁA SANDOMIERZ

O tym meczu trudno wiele pisać. Wisła Sandomierz to „czerwona latarnia” I ligi grupy D. W 13 rozegranych meczach zdobyła zaledwie 4 punkty.

Chrzanowianie chcąc myśleć o wygraniu ligi muszą to spotkanie po prostu wygrać. Nikt w sztabie Unimetal Recycling MTS Chrzanów nie zakłada innego rozwiązania na sobotnie popołudnie.

Podchodzimy do meczu z pokorą i pełną koncentracją. To wbrew pozorom nie jest łatwy mecz. Trzeba konsekwentnie realizować założenia taktyczne i nie dać przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Właśnie mecze z takimi przeciwnikami pokazują prawdziwą siłę drużyny. My musimy a Wisła może… Szanujemy przeciwnika ale od pierwszej minuty będziemy chcieli narzucić swoje warunki gry – mówi Prezes Marcin Dęsoł.  

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00. Przypominamy, że Strefa Kibica jest czynna już od godziny 16:00. Zachęcamy kibiców Chrzanowskiej Lokomotywy do przyjścia na halę odpowiedni wcześniej aby spokojnie kupić bilet i zająć wygodnie miejsce na trybunach.

Zachęcamy do kibicowania szczególnie kobiety ponieważ dzięki naszemu tytularnemu sponsorowi Uniematal Recycling pierwsze 100 Pań, które zjawią się na hali otrzyma upominek w ramach dzisiejszego Dnia Kobiet. Zapraszamy.

TS