Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

7 KOLEJKA i wyjazd do Końskich

W sobotę o godzinie 18:00 Unimetal Recycling MTS Chrzanów rozegra spotkanie wyjazdowe. Tym razem zmierzymy się z drużyną KSSPR Końskie.

KSSPR Końskie to klub z ponad 55-letnią tradycją, który szkoli szczypiornistów w różnych kategoriach wiekowych. To jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w województwie świętokrzyskim i jeden z nielicznych zespołów w kraju zbudowany w większości z wychowanków. Aktualnie  trenuje około 120 zawodników w różnych grupach wiekowych, oraz I-ligowa Drużyna Seniorów.

Mecze obu drużyn zawsze stały na wysokim poziomie i obfitowały w dużą ilość ciekawych akcji. Unimetal Recycling MTS Chrzanów jedzie do Końskich jako niekwestionowany lider rozgrywek.

– Trudny teren ale na pewno będziemy chcieli wygrać. Najważniejsze są dla nas 3 punkty i tylko o tym w tym momencie myślimy – mówi najlepszy strzelec chrzanowskiej drużyny i całych I ligowych rozgrywek naszej grupy Stanisław Malinowski

– Na boisku wyglądamy bardzo pewnie. Myślę, że bierze się to z tego, że mamy bardzo równą ławkę. Nie ważne kto wejdzie na boisko, pokazuje swoją wartość i wartość zespołu nadal jest na wysokim poziomie. Do Końskich jedziemy po zwycięstwo. Mówimy o tym otwarcie. Chcemy ten mecz wygrać, podobnie jak wszystkie pozostałe mecze w tej rundzie – zapowiada Karol Put

Naszych kibiców zapraszamy na halę przy ul. Stoińskiego 3 w Końskich. Dla tych, którzy nie mogą zjawić się w Końskich zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

TS

#DUMAmiastaCHRZANÓW#graMYdlaWAS#piłkaręczna

#graMYrazem!

🟡Gmina Chrzanów

🔵Unimetal Recycling

🟡Centrum Medyczne Igamed

🔵Cennik katalizatorów-price list of catalysts-DS AUTO Chrzanów

🟡ZGOK Balin

🔵Das Company

🟡Wodociągi Chrzanowskie