Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Zareklamuj się na Chrzanowskiej Hali

💛💙Jesteśmy z dumą gospodarzami jednej z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych hal sportowych w regionie. Nasza hala to nie tylko miejsce emocjonujących rozgrywek sportowych, ale także centrum życia społeczności lokalnej. Dzięki współpracy z nami i wynajęciu powierzchni reklamowej na naszej hali, macie szansę na dotarcie do szerokiej publiczności oraz wsparcie naszego klubu.💛💙

Dlaczego warto wybrać naszą halę sportową jako miejsce reklamy❓

👉Ekspozycja na dużą publiczność: Nasze wydarzenia sportowe przyciągają tłumy kibiców, zawodników oraz ich rodzin. Wynajmując u nas powierzchnię reklamową, wasza marka zostanie zauważona przez tysiące ludzi.

👉Lokalne zaangażowanie: Jesteśmy integralną częścią społeczności lokalnej. Reklama na naszej hali pozwoli waszej firmie aktywnie wspierać lokalny sport, co buduje pozytywny wizerunek marki.

👉Długoterminowe korzyści: Dzięki umowie na wynajem powierzchni reklamowej na dłuższy okres, macie pewność, że Wasza marka będzie widoczna przez długi czas, co przekłada się na długoterminową skuteczność reklamy.

👉Dostosowane oferty: Dostosujemy nasze oferty do waszych potrzeb i budżetu. Możemy zapewnić różnorodne opcje reklamowe, które zaspokoją Wasze cele marketingowe.

Wierzymy, że partnerstwo z naszą halą sportową to doskonała okazja do promocji Waszej marki i jednoczesnego wsparcia naszego klubu piłki ręcznej. Nasza drużyna ma ambicje, a Wasza obecność na naszej hali może przyczynić się do ich spełnienia.

☎️Skontaktujcie się z nami, aby omówić szczegóły i dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji reklamowych. Razem możemy osiągnąć wiele!

Dołączcie do naszej społeczności sportowej i wspólnie budujmy sukcesy!

Specjalista do spraw marketingu i promocji

💛💙Agata Krycha

☎️535 419 344