Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

DRUŻYNA GOTOWA NA NOWY SEZON !

🌟Nasze stroje są zaprojektowane z myślą o wyróżnieniu się na boisku. Mają wyrazisty i dynamiczny wygląd, który na pewno przyciągnie uwagę kibiców. Stroje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort i swobodę ruchów podczas treningów i meczów.

❓Oczywiście najważniejsze pytanie to: JAK WAM SIĘ PODOBAJĄ ?

Dołącz do naszej drużyny i obserwuj nasz profil. Już jutro będziesz mógł stać się jednym z NAS – ponieważ rusza sprzedaż REPLIK koszulek. Niech TEN sezon będzie pełen zwycięstw i niezapomnianych chwil W NASZYCH KLUBOWYCH BARWACH !

#NaszaDrużyna#NowyStrój#ZjednoczeniWZwycięstwie#DUMAmiastaCHRZANÓW#graMYdlaWAS#piłkaręczna

#graMYrazem!

🟡Gmina Chrzanów

🔵Unimetal Recycling

🟡Centrum Medyczne Igamed

🔵Cennik katalizatorów-price list of catalysts-DS AUTO Chrzanów

🟡ZGOK Balin

STROJE NA NOWY SEZON