Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS-u Chrzanów już trenuje

Szczypiorniści Unimetal Recycling MTS-u Chrzanów na początku sierpnia rozpoczęli intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu I ligi. Przed startem rozgrywek do zespołu dołączyło kilku wartościowych zawodników, którzy mają wzmocnić drużynę i wspomóc ją w walce o awans do Ligi Centralnej.

Trójka nowych zawodników została sprowadzona, aby przyczynić się do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wśród nich jest obrotowy Andrzej Beczek, który wcześniej reprezentował barwy Olimpii Piekary Śląskie. Na pozycji rozegrania zespół zyskał dwóch doświadczonych zawodników, Karola Puta, który ostatnio grał dla Viretu CMC Zawiercie, oraz Patryka Rolę, także poprzednio występującego w drużynie z Górnego Śląska. Obaj mają zastąpić w drużynie Mateusza Nowaka oraz Filipa Wójcika.

W celu sprawdzenia swojej formy i taktyki, piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS-u Chrzanów rozegrają szereg spotkań sparingowych z wymagającymi rywalami. Bardzo ważny sprawdzian czeka ich 26 sierpnia, gdy w Chrzanowie odbędzie się Turniej Pamięci Andrzeja Odynokowa, w którym poza gospodarzami wezmą udział najmocniejsze drużyny ligi: AZS AGH Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Orłem Przeworsk. Dodatkowo zespół z Chrzanowa rozegra spotkania towarzyskie z Olimpią Piekary Śląskie oraz Viret CMC Zawiercie.

Rozpoczęcie sezonu I ligi zaplanowano na 23/24 września. Wówczas piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS-u Chrzanów w wyjazdowym meczu zmierzą się z Luxiona AZS UMCS Lublin. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na ten moment, licząc na znakomite wyniki i udany start w walce o awans do wyższej ligi.