Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Zakończenie sezonu 2021/2022

🤾‍♀️ W zeszłą środę w siedzibie naszego sponsora tytularnego Unimetal Recycling odbyło się zakończenie sezonu 2021/2022 ⭐️.👉 Spotkaniu towarzyszyli zarówno zawodnicy, sztab kadrowy, zarząd oraz kluczowi dla działalności naszego klubu – sponsorzy. W swobodnej i przyjacielskiej atmosferze podsumowaliśmy minione rozgrywki, a także wręczyliśmy podziękowania dla zawodników za zasługi na rzecz całej drużyny oraz dostarczenie społeczności chrzanowskiej wielu powodów do dumy 🤩💪💪💪.

Naszych sponsorów obdarowaliśmy statuetkami, wyrażając tym samym naszą wdzięczność, hojność oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju i realizacji całego klubu w minionym już sezonie 🙏.Sympatyczne spotkanie dopełnił akcent kulinarny o który zadbali niezawodni w swoim fachu @Backyard Heroes Grill&Pizza Event 🔥🥓🥩🌽🍕Wszystkim raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za obecność.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć ze spotkania.