Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – KS Viret CMC Zawiercie <2:4> 19:19 (7:11)

Sobotni mecz na naszej hali obfitował w emocje i zwroty akcji, jednak ostatecznie szczypiorniści z Zawiercia wywieźli z Chrzanowa dwa punkty.

Pierwsza połowa należała do gości, którzy punktowali regularnie a ich obrona często skutecznie zatrzymywała nasze ataki. Dzięki skutecznej grze obronnej i dobrej dyspozycji bramkarza z Zawiercia nasi szczypiorniści schodzili na przerwę przegrywając 7:11.

Po zmianie stron piłkarze ręczni naszej drużyny starali się gonić wynik, jednak goście utrzymywali dystans. Jednak w końcu udało się doprowadzić do remisu 17:17 po trzech bramkach z rzędu. Następnie szczypiorniści z Zawiercia rzucili dwie bramki i mieli szansę na pełną pulę. Jednak nasza drużyna doprowadziła do remisu 19:19. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem, choć obie drużyny mogły rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

W rzutach karnych bardzo dobrą dyspozycję potwierdził bramkarz gości, który wybronił dwa rzuty karne, a jego koledzy z drużyny byli bezbłędni. Na konto MTSu ostatecznie trafił jeden punkt. Kolejny mecz dopiero za dwa tygodnie, gdyż w ten weekend nasza drużyna pauzuje.