Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KSSPR Końskie – Unimetal Recycling MTS Chrzanów 23:22 (15:9)

Mecz w Końskich obfitował w emocje i nie obyło się bez kontrowersji, ale ostatecznie to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa w meczu ze szczypiornistami z Chrzanowa.

Początek meczu należał do zawodników MTSu, którzy prowadzili 8:7 w 19 minucie pierwszej połowy. Jednak rywale zdołali rzucić aż siedem bramek pod rząd, przez co sytuacja naszej drużyny nie wyglądała najlepiej. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 15:9 dla gospodarzy.

Druga połowa to odrabianie strat przez naszych piłkarzy ręcznych i niemal się udało. W ostatnich sekundach meczu, przy wyniku 23:22 dla drużyny z Końskich sędzia nie uznał bramki rzuconej przez MTS po dopatrzeniu się faulu w ofensywie. Wynik nie uległ już zmianie i szczypiorniści MTSu pozostali bez punktów w tym meczu.