Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

SPR Wisła Sandomierz – Unimetal Recycling MTS Chrzanów (Zapowiedź)

Po niezwykle emocjonującym meczu z liderem tabeli drużynę MTSu czeka wyjazd do Sandomierza na mecz z czerwoną latarnią ligi, drużyną SPR Wisła Sandomierz. Mecz odbędzie się w sobotę 28 listopada o godzinie 18.

Drużyna naszych sobotnich rywali do tej pory zgromadziła pięć punktów, zwyciężając raz oraz dwukrotnie doprowadzając do remisu, aby przegrać w rzutach karnych. Nie można jednak lekceważyć drużyny z Sandomierza, która będzie chciała odwrócić złą passę.

Nasza drużyna po emocjonującym meczu z liderem tabeli ciężko trenuje, aby przygotować się do kolejnego meczu. Nasi piłkarze ręczni z pewnością będą grali o trzy punkty, jednak SPR Wisła Sandomierz z pewnością postawi ciężkie warunki.

Trzymajmy kciuki za drużynę MTSu, aby mogła dopisać kolejne punkty do swojego dorobku. Początek emocji w Sandomierzu, 28 listopada o godzinie 18.