Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – MKS Padwa Zamość 24:22 (14:10)

Co za mecz! Drużyna naszych piłkarzy ręcznych po bardzo dobrej grze pokonała lidera z Zamościa 24:22.

Mecz rozpoczął się od nieskuteczności drużyny gości, co pozwoliło piłkarzom MTSu na objęcie prowadzenia 5:1. Trener gości wziął czas, po którym ich gra wyglądała już lepiej, co pozwoliło Padwie na odrobienie części strat, do wyniku 11:10. Do przerwy jednak to piłkarze MTSu rzucali bramki i na przerwę schodzili z prowadzeniem 14:10.

Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando gości, którzy byli w stanie doprowadzić do remisu, a następnie objąć prowadzenie 14:15. Nasza drużyna zdołała się jednak otrząsnąć i to MTS znów objął prowadzenie, którego nie oddał aż do końca meczu, który zakończył się wynikiem 24:22.

Zobacz zdjęcia z meczu!