Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – ORLEN Upstream SRS Przemyśl (27-27) (3-5)

Po emocjonującym meczu pełnym zwrotów akcji drużyna MTSu w regulaminowym czasie zremisowała z drużyną z Przemyśla, aby następnie ulec im w karnych.

Drugi mecz rozgrywany bez publiczności na chrzanowskiej hali zaczął się niepomyślnie dla naszej drużyny, gdyż w 9 minucie przegrywali 2-4. Jednak dzięki dobrej grze i dużej ilości kar dla drużuny przyjezdnych nasi piłkarze ręczni potrafili odwrócić losy spotkania i na przerwę schodzili z trzypunktowym prowadzeniem (16-13).

Tuż po przerwie piłkarze Przemyśla rzucili się do odrabiania strat. Wynik jednak cały czas oscylował wokół remisu i taki był też ostateczny wynik (27-27). Jednak w rzutach karnych to piłkarze ręczni z Przemyśla okazali się lepsi i to oni wywieźli z Chrzanowa dwa punkty, a u drużyny MTSu został jeden punkt.