Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – ORLEN Upstream SRS Przemyśl (Zapowiedź)

Rozgrywki piłki ręcznej nie zwalniają, więc już w piątek 30 października o godzinie 19 będziemy świadkami kolejnego meczu drużyny MTSu. Będzie to zaległy mecz 3 kolejki gier, a rywalem będzie drużyna ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Nasi piłkarze ręczni będą walczyć o to, aby zdobyć kolejne punkty po zwycięstwie nad drużyną KSSPR Końskie. Z kolei drużyna naszych rywali będzie się starała gonić prowadzącą w tabeli Padwę Zamość, do której tracą pięć punktów. Jednak z pewnością drużyna MTSu nie ułatwi im zadania.

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak nie oznacza to że nie możemy się emocjonować grą naszej drużyny. Zostanie udostępniona transmisja i będziemy mogli wspierać MTS z naszych domów.