Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – Orlen Wisła II Płock (zapowiedź)

W sobotę piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zmierzą się przed własną publicznością z Orlen Wisłą II Płock. Dla podopiecznych Rafała Bugajskiego będzie do okazja do odniesienia cennego zwycięstwa i umocnienia swojej pozycji w czołówce pierwszoligowej stawki.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w minionej kolejce pokonali przed własną publicznością AZS UW Warszawa. Niżej notowani Akademicy bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę chrzanowianom, którzy zwycięstwo zapewnili sobie dopiero po konkursie rzutów karnych. W tym spotkaniu najskuteczniejszymi zawodnikami w szeregach MTS-u byli: Jakub Bogacz – 8 bramek oraz Jan Orlicki i Jakub Romian – po 4 bramki.

Szczypiorniści Orlen Wisły II Płock w minionej kolejce pauzowali, w marcu dopiero zmierzą się z KSZO Odlewnią Ostrowiec Św. Młody zespół z Płocka w ostatnim spotkaniu ligowym pewnie pokonały u siebie AZS UW Warszawa. Zwycięstwo to pozwoliło płocczanom awansować na 6. miejsce w tabeli. W szeregach Nafciarzy w ofensywie prym wiedli Mikołaj Czapliński – po 6 bramek i Mateusz Fuksiński – 5 bramek.

Sobotnie spotkanie pomiędzy MTS-em a Orlen Wisłą zapowiada się niezwykle interesująco. W pierwszej rundzie po zaciętym pojedynku lepsi okazali się Nafciarze, którzy w ostatnim czasie spisują się bardzo dobrze. Lekką obniżkę formy zaliczyli natomiast chrzanowianie, którzy w sobotę będą chcieli zrewanżować się płocczanom za porażkę w pierwszej części sezonu. Pojedynek w hali MOKSiR-u zwiastuje duże emocje. Początek rywalizacji o godz. 18.

Klub MTS Chrzanów wraz z firmą Unimetal Recycling serdecznie zapraszają kibiców wraz z całymi rodzinami na ten mecz. Na kibiców czekają nie tylko sportowe emocje, będzie również wiele innych atrakcji. Pierwsze 15 osób, które są posiadaczami Karty Chrzanowskiego Kibica i zgłoszą się przed rozpoczęciem meczu otrzyma wyjątkowy kalendarz na 2019 rok, przed meczem rzucane będą koszulki z nowym logo,  dla dzieci przygotowaliśmy malowanie twarzy oraz balony, każdy otrzyma wyjątkowy klaskacz ze zdjęciami sprzed kilkudziesięciu lat. W przerwie meczu zachęcamy do pozostania na hali, specjalnie dla Was wystąpi fenomenalna Formacja Taneczna AXEL.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2018/2019:
Orlen Wisła II Płock – MTS Chrzanów 32:30

Sezon 2002/2003:
Wisła II Płock – MTS Chrzanów 27:21
MTS Chrzanów – Wisła II Płock 31:27