MTS Chrzanów – SPR ROKiS Radzymin 28:22

Wczoraj odbyło się pierwsze w drugiej rundzie rozgrywek spotkanie drużyny MTS Chrzanów. Oczywiście zakończyło się ono wygraną żółto-niebieskich.

Zacznijmy jednak od początku. Już godzinę przed meczem zostały otworzone dwa punkty sprzedaży. Jeden, w którym oferowano bilety oraz drugi, w którym można było nabyć Kartę Członkowską MTS Chrzanów.

Okazało się, że karty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, nawet większym niż bilety. Karta ta daje nam bezpłatny wstęp na wszystkie spotkania tej rundy, które rozegrają się w Chrzanowie.

Wraz z MTS-em wiedzieliśmy, że możemy zawsze na Was liczyć, ale kolejka do kasy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Sięgnęła ona aż schodów przed halą MOKSiR, co możecie zobaczyć na zdjęciach w niniejszym albumie.

Pamiętajcie, że Karty do nabycia będą także podczas kolejnego spotkania drużyny.

Przed meczem jak zawsze można było odebrać darmowy klaskacz ze zdjęciem zespołu, zrobić sobie zdjęcie przy MTS-owej ściance lub skorzystać z bezpłatnego malowania buzi u naszej zdolnej i lubianej przez wszystkie dzieciaki Animatorki, Pauliny.

Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, podczas której uczciliśmy pamięć Matiego Skoczylasa, który przegrał walkę z ciężką chorobą.

Pierwsza połowa przyniosła wszystkim wiele emocji. Oba zespoły szły praktycznie łeb w łeb. Każdą stratę jednak natychmiast odrabialiśmy dzięki szybkim i dynamicznym akcjom, którymi Chrzanowianie zaskakiwali rywali. Na boisku nie brakowało zaciętej walki o piłkę, która niejednokrotnie kończyła się żółtą kartką i podyktowanymi przez sędziów rzutami karnymi. Pierwsza połowa zakończyła się remisem – 11:11

W drugiej połowie dobra passa Gości zakończyła się. Zawodnicy MTS-u uzyskali sporą przewagę, którą utrzymali aż do końca. Inauguracja drugiej rundy zakończyła się ogromnym sukcesem. Jak inaczej można określić wynik 28:22?

Gratulujemy Zwycięzcom. Wszystkim, którzy wykazali się hojnością i wsparli zespół kupując Kartę serdecznie dziękujemy!!!

MTS Chrzanów – SPR ROKiS Radzymin 28:22 (11:11)