Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

KPR Legionowo – MTS Chrzanów (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w niedzielę rozegrają kolejne wyjazdowe spotkanie na tym sezonie. Tym razem znakomicie radzący sobie na obcym terenie Cabanie o punkty powalczą z mocną drużyną KPR-u Legionowo. Początek rywalizacji o godz. 16.

Szczypiorniści MTS-u Chrzanów do niedzielnego spotkania przystąpią w znakomitych humorach, bo początek rozgrywek jest w ich wykonaniu wyśmienity. W minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością rywala z czołówki ligowej klasyfikacji, czyli KSSPR Końskie. W meczu z tym rywalem najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole MTS-u był Przemysław Wierzbic, autor 9 bramek.

Piłkarze ręczni KPR-u Legionowo także mają powody do zadowolenia. W miniony weekend w derbach Mazowsza rozbili na wyjeździe AZS UW Warszawa i zrobili duży krok w kierunku górnej połówki tabeli. W rozegranym w Warszawie spotkaniu w szeregach KPR-u prym wiedli młodzi zawodnicy Filip Fąfara – 11 bramek oraz Michał Grabowski – 10 bramek.

Drużyna KPR-u Legionowo słabo rozpoczęła sezon. Zespół, który przez ostatnie lata występował w PGNiG Superlidze na razie kiepsko odnajduje się w pierwszoligowych realiach. To dziwi, bo w ich szeregach poza zdolną młodzieżom są ekstraklasowi weterani, jak Paweł Gawędzki czy Michał Prątnicki. KPR ostatnio uległ u siebie m.in. Padwie Zamość i nie prezentuje pełni swoich możliwości. Drużyna z Chrzanowa jest natomiast na fali, gra znakomicie, także na wyjazdach. Zapowiada się kolejny pasjonujący bój o ligowe punkty.