Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling partnerem MTS-u

Firma Unimetal Recycling z Trzebini to nowy partner klubu i fundator strojów, w których obecnie występują piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów. Współpraca ta ma charakter rozwojowy. Jej efekty będzie można zobaczyć podczas najbliższego domowego spotkania MTS-u z Czuwajem Przemyśl, 20 października.

Firma Unimetal Recycling od prawie 20 lat zajmujemy się skupem i recyklingiem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce. Pozyskujemy katalizatory z rdzeniami ceramicznymi, metalowymi oraz monolity ceramiczne.

Zamiast wyrzucać katalizator, lepiej oddać go do przetworzenia. To ekologiczne – ponieważ wystarczy 300 katalizatorów, aby uzyskać 1kg platyny, co zapobiega wydobyciu i przerobieniu 150 ton rudy i 400 ton skały płonnej na głębokości 1000 m p.p.t. – a przy okazji można na tym dobrze zarobić.

Firma ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych – zarówno klientom hurtowych, jak i detalicznym gwarantuje kompleksową obsługę na wysokim poziomie, fachowe doradztwo oraz szeroką dostępność usług.

Unimetal Recycling to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i stawia na profesjonalizm w kontaktach z klientami. Skup katalizatorów odbywa się niemal w całej Polsce – firma dysponuje stacjonarnymi punktami obsługi w większości województw, realizuje również odbiór katalizatorów u Klientów. Dodatkowo wycenę można uzyskać drogą mailową, telefoniczną albo przez stronę internetową. www.unimetalrecycling.pl