Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – Padwa Zamość (zapowiedź)

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Rywalem cabanów będzie beniaminek pierwszoligowych rozgrywek, czyli MKS Padwa Zamość. Początek meczu o godz. 18.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów znakomicie rozpoczęli rozgrywki, od pewnego zwycięstwa na wyjeździe z SPR-em Radzymin. Pomimo braku w szeregach chrzanowian kilku podstawowych zawodników i konieczności gry na wyjeździe, co nie jest domeną cabanów zdołali oni przywieźć komplet punktów. Najwięcej bramek dla MTS-u zdobyli: Jakub Bogacz i Michał Gasin – po 4.

Szczypiorniści MKS Padwy Zamość także po 1. kolejce mają powody do zadowolenia. Zespół ten zmierzył się przed własną publicznością z AZS UW Warszawa. Spotkanie to było niezwykle wyrównane i gospodarze dopiero w samej końcówce zdołali rozstrzygnąć je na swoją korzyść. Do zwycięstwa poprowadził ich niezwykle skuteczny Szymon Fugiel, autor aż 11 bramek.

Faworytem sobotniego spotkanie jest MTS Chrzanów, który utrzymuje znakomitą formą z końca minionych rozgrywek, a ponadto we własnej hali nie zwykł dzielić się punktami z rywalami. Sobotni mecz na pewno nie będzie jednak tak przyjemny, jak ten w Radzyminie. Zespół z Zamościa, pomimo że jest beniaminkiem, to powsiada w swoich szeregach wielu niezwykle doświadczonych zawodników, którzy od wielu lat występują na parkietach I ligi m.in. Łukasz Szymański, wicekról strzelców z minionego sezonu.Zapowiada się pasjonujący pojedynek. Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz. Początek o godz. 18.