ZWYCIĘSTWO W RUDZIE – ROLNIK SHOW !

W sobotni wieczór Chrzanowska Lokomotywa rozpoczęła zmagania w I lidze piłki ręcznej. Do meczu chrzanowianie przystąpili w 12 osobowym składzie.

Wynik otworzył Kacper Węgrzyn. Drugą bramkę z rzutu karnego dołożył Patryk Rola, który jeszcze w pierwszej połowie dorzucił kolejne 4 bramki. Mecz był bardzo zacięty i wynik cały czas oscylował wokół remisu. Pierwsze 30 minut zakończyło się wynikiem 15:15 a bramkę na wagę remisu rzucił Michał „Dobek” Dobrzański.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Wtedy z dobrej strony pokazał się ponownie popularny „Rolnik” i przy pomocy kolegów z drużyny doprowadził do remisu rzucając pod rząd dwa gole. Miedzy 38 s 48 minutą zawodnicy z małopolski przyśpieszyli i udało im się zbudować 4 bramkową przewagę. W tym czasie bramki dla swojego zespołu rzucali Dawid Skoczylas, Michał Dobrzański i niezawodny Patryk Rola.

Tak wypracowaną przewagę udało się już utrzymać do końca spotkania. Zawodnicy udowodnili, że nadal są głodni zwycięstw i nie należy ich skreślać. MTS Chrzanów zdobył pierwszy komplet punktów i to jeszcze na wyjeździe.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wpierali nasz zespół zarówno bezpośrednio na trybunach w Rudzie Śląskiej jak i w mediach społecznościowych.

MTS Chrzanów: Plaszczak, Smaciarz – Bała, Dziatkowiec 3, Rola 9, Węgrzyn 3, D. Skoczylas 3, M. Skoczylas 1, Turbasa, Sieczka 3, Dobrzański 5, Bejnar 2