Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

ZMIANY WE WŁADZACH KLUBU

W tym tygodniu zaszły zmiany w Zarządzie klubu Unimetal Recykling MTS Chrzanów. Z funkcji Wiceprezesa ds. marketingu zrezygnował Mateusz Król.

– Dziękuję wszystkim za 3 letnią współpracę i świetną przygodę. Niestety nie można robić wszystkiego. Do zobaczenia na hali – napisał na Facebook’u były już wiceprezes.

W imieniu Zarządu, pracowników, zawodników oraz kibiców bardzo serdecznie dziękujemy  za wniesiony wkład w budowanie marki jaką jest Unimetal Recykling MTS Chrzanów. Dziękujemy również za poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca była dla nas wszystkich przyjemnością.

W jego miejsce do władz klubu powołano Tomasza Siemka. Tomasz współpracuje z klubem od około roku w roli Spikera. Znany jako „Voice of MTS” na każdym meczu współpracuje z Kibicami i przekazuje najważniejsze informacje w trakcie meczów domowych:

– To dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Bez wahania przyjąłem propozycję wejścia do Zarządu klubu bo takich propozycji się nie odrzuca. Dziękuję za zaufanie Panu Prezesowi Marcinowi Dęsołowi i całemu Zarządowi. Jestem przekonany, że kontynuując obrany już kierunek a jednocześnie dodając trochę nowych pomysłów pójdziemy drogą kierującą MTS w stronę samych sukcesów – powiedział nam Siemek.

Życzymy powodzenia.