Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Zapowiedź)

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów w sobotę o godz. 17 zmierzą się przed własną publicznością z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pojedynek na szczycie, czyli starcie aktualnie drugiej z trzecią siłą ligi zapowiada się niezwykle interesująco. Wynik tego spotkania będzie niezwykle istotny dla układu tabeli.

Szczypiorniści z Chrzanowa po słabym początku roku i porażkach w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w Kielcach w ubiegłą sobotę zaprezentowali się z bardzo dobrej strony przed własną publicznością, pewnie pokonać KSSPR Końskie 30:20. Spotkanie to pokazało, że chrzanowianie są dobre przygotowani do drugiej części sezonu i stać ich na realizację postawionego przed sezonem celu, czyli wygrania ligi.  

Zespół MTS-u obecnie do przewodzących stawce AZS AGH Kraków oraz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski traci sześć punktów, dlatego kluczowe będą bezpośrednie pojedynki z tymi drużynami. Pierwszy z dwóch ważnych sprawdzianów przed chrzanowianami już w sobotę. Motywacji przed tym meczem na pewno im nie zabraknie. Zawodnicy MTS-u będą chcieli zrewanżować się KSZO za minimalną porażkę 31:32 poniesioną w połowie lutego.

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegraliśmy bardzo dobry mecz, minimalnie przegraliśmy. Zadecydowały detale. Solidnie przygotowujemy się, by teraz im się zrewanżować – mówi Sławomir Szenkel, trener Unimetal Recycling MTS Chrzanów.

Zadanie to oczywiście nie będzie łatwe, bowiem KSZO w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, co potwierdza ich ostatni mecz z ASPR Zawadzkie wygrany 42:29. To młody, ambitny zespół wspierany kilkoma doświadczonymi zawodnikami z Grzegorzem Sobutem na czele. Zapowiada się zatem pasjonujący bój o zwycięstwo. Początek spotkania chrzanowskiej hali sportowej przy ul. Kusocińskiego o godz. 17.