Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Nasza maskotka + KONKURS

Jak już wielu z Was zauważyło, w naszym klubie pojawił się nowy osobnik, który jest symbolem cierpliwości i zapowiedzi nowych szans.
Mowa oczywiście o Krokodylu, który wraz z nadejściem nowego sezonu wstąpił w szeregi naszej drużyny.
Nie bez powodu to właśnie to stworzenie zostało wybrane na wizytówkę naszego klubu.
Nazywany Zwierzem Mocy gad reprezentuje ogromną siłę, wigor i zaciekłość, które bezapelacyjnie można przypisać naszym chrzanowskim szczypiornistom.
W kulturze i tradycji jego siła daje ogromne wsparcie, odwagę oraz przebiegłość, które z ufnością będzie można wypatrywać na parkiecie w trakcie rozgrywanych meczów I-ligowych.
Wraz z oficjalną prezentacją symbolu klubowego przygotowaliśmy dla Was 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦, w którym do zgarnięcia jest głośnik JBL.
Fundatorem nagrody jest nasz partner: Cennik katalizatorów-price list of catalysts-ds auto Chrzanów, firma wykorzystująca w swojej codziennej pracy również moc krokodyla, która jest niezbędna w procesie recyklingu katalizatorów.
O szczegółach zadania recyklingowego Krokodyla oraz działalności firmy można poczytać w poniższym poście:
https://katalizatorychrzanow.pl/konkursu-na-slogan-reklamowy-klubowego-krokodyla-druzyny-unimetal-recycling-mts-chrzanow/
✅ Zadanie konkursowe wymaga wyzwolenia w Was dozy kreatywności, dzięki której stworzycie najbardziej chwytliwy slogan z wykorzystaniem symbolu Krokodyla, który przyjmie się w szeregi promocyjne klubowej maskotki.
Piosenki, wiersze i inne treści ukazujące zintegrowaną część Krokodyla z klubem są również mile widziane.
✅ Konkurs trwa do 20.10.202. do godz. 21:00.
Rozwiązanie Konkursu nastąpi pod postem konkursowym w dniu 21.10.2022. o godz. 14:00.
✅ Wręczenie nagrody odbędzie się, w trakcie meczu domowego, gdzie zmierzymy się z Spr Wisła Sandomierz,
tj. 22.10.2022. o godz. 17:00.
✅ O wyborze Zwycięscy zadecyduje Komisja składająca się z osób bezpośrednio związanych z klubem.
Komisja dokona wyboru Zwycięzców kierując się kreatywnością, zaangażowaniem, pozytywnym podejściem do zadania oraz błyskotliwością i chwytliwością wykazanej przez uczestników treści promocyjnej, po uprzedniej weryfikacji czy Zgłoszenie konkursowe spełnia wymagania, o których mowa w Regulaminie Konkursu:
https://katalizatorychrzanow.pl/konkursu-na-slogan-reklamowy-klubowego-krokodyla-druzyny-unimetal-recycling-mts-chrzanow/
ZAPRASZAMY DO ZABAWY, POWODZENIA! 💪