Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

MTS Chrzanów – AZS AWF Biała Podlaska (Zapowiedź)

Piętnasta kolejka I ligi jest równocześnie drugim meczem domowym drugiej rundy rozgrywek, w którym drużyna MTSu podejmie AZS AWF Białą Podlaską. Mecz odbędzie się w sobotę 29 lutego o godzinie 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chrzanowie.

AZS AWF zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów, choć jeszcze w tej rundzie nie zapunktowała. Drużyna gości nie rozegrała pierwszego meczu rundy (z Orlen II Wisłą Płock) i poniosła dwie porażki (domową z KPR Legionowo i wyjazdową z AZS UJK Kielce).

Nasza drużyna od początku drugiej rundy rozgrywek zaliczyła jedno zwycięstwo (domowy mecz z Orlen II Wisłą Płock) i dwie wyjazdowe porażki (z KPR Legionowo i ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl). Piłkarze ręczni MTSu będą się starali zmniejszyć dystans do drużyny KSSPR Końskie (6 punktów straty) i zwiększyć dystans do drużyny AZS UW Warszawa (3 punkty przewagi).