Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Czuwaj Przemyśl – MTS Chrzanów (Zapowiedź)

Drugą rundę rozgrywek piłkarze ręczni MTSu rozpoczną od meczu wyjazdowego, który zostanie rozegrany w Przemyślu. 9 lutego o godzinie 16 rywalem naszej drużyny będzie Czuwaj Przemyśl.

Drużyna z Przemyśla znajduje się w czołówce tabeli i ma aspiracje do awansu, gdyż w pierwszej rundzie zgromadzili 27 punktów. Ostatnie mecze drużyny Czuwaj Przemyśl to między innymi niewielka domowa wygrana z piłkarzami ręcznymi AZSu Biała Podlaska (26:25), wyjazdowa porażka z KPR Legionowo (36:32) i wygrana w domu z Orlen Wisła II Płock (35:33).

MTS będzie podchodził do rundy rewanżowej po wyjazdowej porażce w Zamościu z Padwą (32:27), domowym zwycięstwie nad AZS UW Warszawa (26:20) oraz okazałym, domowym zwycięstwie nad drużyną Azoty II Puławy (30:18).

Będziemy kibicować piłkarzom ręcznym MTSu aby rozpoczęli rundę rewanżową od zwycięstwa z klasowym przeciwnikiem, o które nie będzie jednak łatwo. Początek meczu w niedzielę 9 lutego o 16.