Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

W sobotę gramy z SPR Górnik Zabrze

Już w najbliższą sobotę Unimetal Recykling MTS Chrzanów we własnej hali podejmować będzie młody zespół Górnika Zabrze.

Zespół Górnika po trzech rozegranych meczach zamyka tabelę I ligi grupy D. W pierwszej kolejce wysoko uległ we własnej hali KSSPR Końskie 28:41. Następnie przegrał w Zawierciu z miejscowym Viret’em. W minioną sobotę musiał uznać wyższość zespołu SMS ZPRP II Kielce.

Historia samego klubu sportowego Handball Zabrze, w ramach którego funkcjonuje występująca w Superlidze drużyna Górnika Zabrze oraz nasz sobotni rywal czyli SPR Górnik Zabrze, jest bardzo krótka. Za to losy piłki ręcznej w Zabrzu są ciekawe i sięgające aż 1947 roku. Wówczas to, działająca od dwóch lat, Pogoń postanowiła do sekcji gimnastycznej oraz drużyny piłki nożnej, dołączyć również piłkę ręczną. A dzisiejszy zabrzański handball trudno nazwać inaczej niż spadkobiercą dawnej, legendarnej „Pogoni”. I-ligowy SPR Górnik Zabrze prowadzony jest przez dwójkę trenerów – Adama Ogórka i Jurija Gromyko.

 – Nasz Zespół jest dobrze przygotowany do tego meczu. Mimo pozycji w tabeli młodzież z Zabrza jest bardzo groźna i trzeba być skupionym od początku spotkania aby nie popełnić prostych błędów. Liczymy na pełną halę. Serdeczne zapraszamy naszych kibiców w sobotę i prosimy o wsparcie dla Zespołu od pierwszej minuty – komentuje prezes Marcin Dęsoł.

Czeka nas wiele emocji. Zapraszamy kibiców na halę w Chrzanowie przy ul. Kusocińskiego w sobotę 14 października 2023 roku. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Bilet normalny: 15 PLN

Bilet ulgowy: 10 PLN

Dzieci do 7 roku życia wchodzą bezpłatnie

Jak zwykle planujemy dla Kibiców masę atrakcji takich jak:

Strefa Małego Kibica, Strefa gastronomiczna, konkursy z nagrodami, występy lokalnych grup tanecznych

#DUMAmiastaCHRZANÓW#graMYdlaWAS#piłkaręczna

#graMYrazem!

🟡Gmina Chrzanów

🔵Unimetal Recycling

🟡Centrum Medyczne Igamed

🔵Cennik katalizatorów-price list of catalysts-DS AUTO Chrzanów

🟡ZGOK Balin

🔵Das Company