Aktualności

Wszystko o naszej drużynie.

Unimetal Recycling MTS Chrzanów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24:23

Drużyna MTSu pokazała na swojej hali charakter i wolę walki, wygrywając z drużyną gości 24:23 po emocjonującym meczu.

Początek meczu pod względem wyniku nie wyglądał najlepiej, w jedenastej minucie na ekranie widniał wynik 7:10, jednak wtedy nasza drużyna potrafiła rzucić pięć bramek pod rząd i na przerwę schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie drużyna MTSu potrafiła utrzymać przewagę jednej lub dwóch bramek aż do samej końcówki, gdy goście potrafili doprowadzić do remisu. Jednak nasi zawodnicy zdołali raz jeszcze wyjść na prowadzenie, które utrzymali do końca.

Dzięki zwycięstwu nasza drużyna znalazła się na piątym miejscu w tabeli. W przyszły weekend zostanie rozegrany ostatni mecz pierwszej rundy.