Unimetal Recycling

Unimetal Recycling sp. z o.o.

Usługi
  • Hurtowy skup katalizatorów z całej Europy
  • Recykling katalizatorów oraz monolitu
  • Odzysk metali szlachetnych
  • Analiza zawartości pierwiastków szlachetnych w dostarczonych próbach
Adres

ul. Tuwima 21
32-540 Trzebinia
Małopolska

Kontakt

Tel. kom.: +48 730 016 017
E-mail: info@unimetalrecycling.pl
WWW: unimetalrecycling.pl

Firma

Unimetal Recycling Sp. z o.o. to firma, która od 20 lat z powodzeniem zajmuje się skupem, a przede wszystkim recyklingiem zużytych katalizatorów pochodzących z samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów, maszyn rolniczych, górniczych oraz przemysłowych.

Wszystko po to, by odzyskać zawarte w nich metale szlachetne – platynę, pallad oraz rod, które trafią do ponownego wykorzystania nie tylko w motoryzacji. Dzięki temu zyskuje zarówno przemysł jak i środowisko.

Recykling odbywa się na najwyższym poziomie, a to co decyduje o naszym sukcesie, to doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz bogate zaplecze techniczne. Posiadamy specjalistyczne laboratorium ze spektrometrami najnowszej generacji – Olympus oraz ICP MS, które precyzyjnie określają zawartość pierwiastków szlachetnych w dostarczonej partii.

Współpracujemy z największymi skupami katalizatorów i stacjami demontażu pojazdów w Polsce i Europie. W 2018 roku do życia została powołana Fundacja Unimetal Recykling, której zadaniem jest realizacja planów wynikających z polityki CSR firmy.