DS Auto

DS Auto sp. z o.o.

Usługi
  • Skup katalizatorów z Polski i Europy
  • Przerób katalizatorów ceramicznych, metalowych oraz monolitu
  • Analiza zawartości pierwiastków szlachetnych w dostarczonych próbach
Adres

ul. Tuwima 21
32-540 Trzebinia
Małopolska

Kontakt

Tel. kom.: +48 604 611 917
E-mail: dsautospzoo@wp.pl
WWW: katalizatorychrzanow.pl

Firma

DS AUTO jest od 20 lat największym w Polsce skupem katalizatorów. Posiadamy ponad 70 punktów partnerskich w całym kraju oraz 17 w pozostałych krajach europejskich. Miesięcznie skupujemy ponad 32 tysiące zużytych katalizatorów, które zostają poddane recyklingowi.

Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik zawierający ponad 7 500 modeli katalizatorów z aktualnymi cenami. Oferujemy również możliwość wyceny na facebooku poprzez Messenger. W 2018 roku założyliśmy skup wysyłkowy – detaliczny oraz hurtowy, czat na stronie czy infolinię.

W związku z wprowadzonym programem Zdrowe Relacje Biznesowe, wspieramy nieustannie skupy, które chcą rozwijać swój biznes. Pomagamy w doborze odpowiednich narzędzi do pracy, oferujemy również nasze własne – tablet z autorską aplikacją CatCatalog do profesjonalnej wyceny. Wspieramy marketingowo oraz edukacyjnie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie skupy katalizatorów oraz stacje demontażu pojazdów, które chcą współpracować z najlepszymi odbiorcami na rynku. Z kolei wszystkich, którzy mają do sprzedania katalizator, zapraszamy serdecznie na naszą stronę, gdzie znajdują się dane kontaktowe wszystkich skupów partnerskich w Polsce.